  5. 2X BTA316-800B Triac 800V 16A 50mA THT sensitive gate 3Q, Hi-Com Tube WeEn Se...
    eBay
  6. 2X BTA316X-800B0.127 Triac 800V 16A TO220FP Igt: 50mA Ifsm: 140A 3Q, Hi-Com WeEn
    eBay
  7. Adidas Women's Default Colorway (Wmns) Bella B33316
  8. (1P BTA316-800B,127 TRIAC 800V 16A TO220 BTA316-800B 316 BTA316 #A7
    Rules and Policy. We will try our best to reduce the risk of the custom duties.
  9. 2X BTA316X-800B,127 Triac 800V 16A TO220FP Igt: 50mA Ifsm: 140A 3Q,Hi-Com WeEn S
  10. Nike Men's White Lbj Dry Tee James Printed Tee Bv8316-100
  11. 1 piece, Triac BTA316-800B0.127 /E2UK
    Triac; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 140A; 3Q,Hi-Com. Type of thyristor: triac. (Price for 1 piece.). Technology: Hi-Com. Technology: 3Q.
  12. 1 piece, Triac BTA316X-800B0.127 /E2UK
    Triac; 800V; 16A; TO220FP; Igt: 50mA; Ifsm: 140A; 3Q,Hi-Com. Type of thyristor: triac. (Price for 1 piece.). Technology: Hi-Com. Technology: 3Q.