  2. HILTI TE 1000-AVR Hi Drive 110v DEMOLITION BREAKER 6 MONTH WARRANTY SERVICED
    eBay
  3. HILTI BLACK CARTRIDGE FITS HILTI DX450, DX 460 10 Strip PACK 100 Hilti Wincheste
  4. HILTI TE 1000 AVR HI-DRIVE 110V BREAKER - SERVICED - 3 MONTHS WARRANTY
    HILTI TE 1000 AVR HI-DRIVE 110V DEMOLITION BREAKER. SERVICED PRIOR TO THE SALE. - NEW RAM SEALS. ITEM IS SOLD WITH 3 MONTHS WARRANTY.
    eBay
  5. Hilti 377080 Stepped Drill Bit 4.7/7 for X-BT Fasteners
  6. HILTI TE 1000-AVR Hi Drive 110v DEMOLITION BREAKER 6 MONTH WARRANTY SERVICED
  7. Hilti SDS Max Hammer Drill Bit, 25mm Dia., 1000mm Working Length - TE-YD 25/119
  8. Hilti TE1000-AVR Hi Drive Heavy Duty 110V Breaker 2022y
    Hilti TE1000-AVR Hi Drive Heavy Duty Breaker 110V This Hilti TE 1000-AVR Hi Drive 110v 1750W 12.5kg Industrial Demolition Breaker is in good condition with typical wear expected from use. It’s been serviced New Genuine Hilti Chisel. Will be shipped with Parcelforce 24hr Any questions please ask
  9. HILTI Carbon Brushes for WS230 DC180 DC180-S DC230 DC230-S DCG230 DAG180 DAG230
  10. HILTI TE 1000 AVR HI-DRIVE 110V BREAKER - SERVICED - 3 MONTHS WARRANTY
  11. HILTI FIRE PROTECTION CABLE COATING CP 679A 20KG #2398669
  12. Hilti Te 1000 AVR 110V Breaker